اخبار و اعلانات

دریافت ضریب تاثیر

دریافت ضریب تاثیر(IF) از پایگاه استنادی جهان اسلام ISC، در سال 1401 ، توسط مجله قرآن،فرهنگ و تمدن را به کلیه اساتید و همکاران دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دست اندرکاران فصل نامه تبریک عرض می نماییم.

مطالعه بیشتر

انتشار چهاردهمین شماره فصل‌نامه علمی «قرآن، فرهنگ و تمدن»

چهاردهمین شماره فصل‌نامه علمی «قرآن، فرهنگ و تمدن» از سوی دانشکده علوم قرآنی اصفهان منتشر شد. این مجله که در قالب فصل نامه و به صورت الکترونیک انتشار می یابد، پذیرای مقالات علمی پژوهشی اساتید و دانشجویان حوزه و دانشگاه می باشد. در این فصل نامه مقالاتی که به بررسی نقش قرآن و علوم قرآنی به طرق مختلف در شکل گیری و پیشرفت تمدن اسلامی پرداخته باشند مورد پذیرش قرار گرفته است. اساتید، پژوهشگران و علاقه مندان می توانند جهت مطالعه و همچنین ارسال مقالات خود از طریق درگاه الکترونیکی این مجله به آدرس : qcc.quran.ac.ir اقدام فرمایند.  این فصل نامه دارای دسترسی ...

مطالعه بیشتر

تفاهم نامه همکاری برای نشر با انجمن اعجاز قرآن

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی اعجاز قرآن ایران، تفاهم نامه همکاری برای نشر مشترک مقالات با فصلنامه علمی «قرآن، فرهنگ و تمدن» امضا شد. این فصلنامه که صاحب امتیاز آن دانشکده علوم قرآنی اصفهان میباشد مقالات میان رشته ای قرآنی مرتبط با فرهنگ و تمدن را منتشر مینماید و دارای امتیاز ب از وزارت عتف میباشد. علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر از نحوه ارسال و پذیرش مقالات میتوانند به آدرس فصلنامه https://qcc.quran.ac.ir/ مراجعه نمایند.  

مطالعه بیشتر

انتشار شماره دوازدهم

دوازدهمین شماره فصل‌نامه علمی «قرآن، فرهنگ و تمدن» از سوی دانشکده علوم قرآنی اصفهان منتشر شد. این مجله که در قالب فصل نامه و به صورت الکترونیک انتشار می یابد، پذیرای مقالات علمی پژوهشی اساتید و دانشجویان حوزه و دانشگاه می باشد. در این فصل نامه مقالاتی که به بررسی نقش قرآن و علوم قرآنی به طرق مختلف در شکل گیری و پیشرفت تمدن اسلامی پرداخته باشند مورد پذیرش قرار گرفته است. اساتید، پژوهشگران و علاقه مندان می توانند جهت مطالعه و همچنین ارسال مقالات خود از طریق درگاه الکترونیکی این مجله به آدرس : qcc.quran.ac.ir اقدام فرمایند. لازم به ذکر است فایل مجله مذکور ...

مطالعه بیشتر

امکان چاپ گواهی پذیرش و انتشار مقاله

قابل توجه نویسندگان محترم: امکان چاپ گواهی پذیرش و انتشار مقاله در پنل کاربری همراه با مهر و سربرگ و امضا قابل دریافت است. نویسندگان محترم می توانند از طریق زیر اقدام نمایند: ورود به پنل کاربری_قسمت ارسال و پیگیری مقاله_مقالاتی که بررسی و تعیین تکلیف شده اند_کلیک روی گواهی انتشار و یا گواهی پذیرش.

مطالعه بیشتر